ФЕСТИВАЛЬ «АВТОЛЕДІ ПІВДНЯ 2017» У МИКОЛАЄВІ

Досконале водіння автомобіля, за бажанням, можна перетворити у феєричне шоу. Це з легкістю довели працівники Миколаївської зразкової автомобільної школи Товариства сприяння обороні України».

Яскраве шоу «АВТОЛЕДІ ПІВДНЯ -2017» відбулося 9 вересня на Соборній площі міста Миколаєва. Свято співпало з днем народження міста та Міжнародним днем краси.

Чимала доля підготовки та проведення свята лягла на плечі колективу Миколаївської зразкової автомобільної школи Товариства сприяння обороні України та її директора Василя Валенкова. Захід проводився за підтримки Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», Патрульної поліції м. Миколаєва, Федерації автоспорту України. Ініціативу підтримали Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради та Британської Ради.

Як стверджує Анна Ганжул – керівник проектів у комунальному підприємстві «Асоціація розвитку Миколаєва», цей проект брав участь у конкурсі для громадських організацій, який проводився спільно з Британською радою. Проект переміг. На його реалізацію було виділено 30 тис. грн..

У конкурсі взяли участь 7 чарівних учасниць, які досить вправно кермують. Вони мають різні професії та захоплення, але єднає їх любов до управління автомобілем.

Перед миколаївськими вболівальниками успішно виступили: Дарина Бернацька, Марина Чумак, Валерія Козлова, Наталія Коронкевич, Катерина Мірзоян, Євгенія Федоришина, Юлія Трофімова. Дівчата святково, по-жіночому прикрасили свої авто, показали фігурне водіння автомобіля, представили «візитку».

Команду Миколаївської зразкової автомобільної школи Товариства сприяння обороні України представляла конкурсантка Юлія Трофімова – чарівна жінка, співачка, засновниця та викладач студії вокалу «Just Sing!». На питання про те, чому Юлія виступає саме за цю команду, дівчина відповіла: «Це автошкола, в якій я навчалась, якою я дуже задоволена». Юлія перемогла в номінації «Творча леді». Переможницею шоу стала Валерія Козлова.

Дуже приємно, що протягом свята багато разів звучала інформація про Товариство сприяння обороні України. Миколаївці переконалися, що організація потужно працює у напрямку підготовки висококласних водіїв, розвитку автоспорту. Глядачам було запропоновано подарунки – грандіозні виступи з авто та мото дріфту.

Свято дуже сподобалося містянам, стало яскравою сторінкою в історії міста та ТСОУ.

Вам також має сподобатись...