БЕЗПЕКА ДІТЕЙ НА ДОРОЗІ!

ГО «Миколаївська ОО ТСО України» проводить виховні заходи для школярів! Миколаївська зразкова автомобільна школа ТСО України на передодні літніх канікул провела для школярів ЗОШ №6 відкритий урок-вікторину з правил дорожнього руху.

Безпека дітей на дорозі іноді стає складним завданням, адже дорослі не можуть завжди бути поряд. Батьки забезпечують безпеку своєї дитини вдома, а вчителі або вихователі несуть відповідальність за дитину в школі. Але хто подбає про їхню безпеку на дорозі? Незалежно від того, чи ходять діти в школу пішки, їздять на велосипеді, або користуються громадським транспортом, їх слід навчати правилам безпеки на дорогах.
Так, заступник директора з навчально-виховної частини Кузьмич Ніна та викладач Усенко В.О. підготували для дітей 5-В класу лекцію про значення дорожніх знаків і правилами безпечної поведінки на вулиці і дорозі. Розповіли, як уникнути небезпеки на проїжджій частині, безпечної їзди на велосипеді, а також про важливість світлових елементів на одязі пішохода в темний час доби.
Потім, юних учасників розділили на три команди: «Світлофори», «Водії», «Пішоходи» та запропонували розгадати кросворди і загадки, зіграти в тематичну гру.
Діти були дуже зацікавлені, активно приймали участь у вікторині та задавали цікаві питання. По завершенню всі учасники отримали солодкі подарунки та дипломи, а переможцями стала команда «водіїв».
З настанням літа такі заходи як ніколи потрібні школярам, адже саме в літню пору року діти більше часу проводять на вулиці: катаються на велосипеді, граються з друзями,  і виникнення небезпечної ситуації збульшується в рази. Саме для того, щоб уникнути таких ситуацій проводяться тематичні заходи для дітей. Такі заходи автошкола проводить регулярно, адже дуже важливо навчити дітей буди уважними на дорозі та знати, як уникнути небезпеки. Бажаємо всі школярам веселих канікул!

 

Вам також має сподобатись...