ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я В МИКОЛАЄВІ

7 квітня відзначають Всесвітній день здоров’я. З нагоди свята у Миколаєві було проведено ряд спортивно-оздоровчих заходів. Представники ГО «Миколаївська ОО ТСО України» взяли участь у наймасштабнішому з них.

У самому центрі Миколаєва – на Соборній площі та вулиці Адміральській – о  за ініціативою громадських організацій міста та за підтримки Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївської міської ради відбулися змагання для військовослужбовців та забіг на 3300 м для різних вікових категорій учасників.

Серед численних привітань, які прозвучали з трибуни свята, були теплі слова привітання та заохочення до перемоги у змаганнях від голови ГО «Миколаївська ОО ТСО України» Юрія Шутяка.

На Соборній площі гордо майоріли прапори ТСОУ, а 2 автомобілі Миколаївського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України супроводжували бігунів впродовж дистанції.

Люди цікавились роботою ТСОУ, звертались за консультаціями, виявляли бажання долучитися до роботи Товариства.

Представники ГО «Центр Джерело» та ГО «Оберіг» доклали чимало зусиль, щоб День здоров’я в Миколаєві пройшов на найвищому рівні. Громадські активісти Денис Тарнапольський та Неллі Яровенко були в центрі уваги. Вони скеровували спортсменів, підготували чудову програму показових виступів кращих миколаївських спортивних команд.

Приємно вразили учасників заходу виступи юних спортсменів, які на високому рівні володіють технікою східних єдиноборств. «Козацький грай» притягував увагу численних вболівальників, яких запрошували до участі в спортивно-бойових іграх.

Випробуванню на спритність – забігу на 3300 метрів – передувала загальна розминка, під керівництвом інструктора.

Приємне спілкування із друзями Товариства додавало оптимізму. Старанно готувалися до виступу та отримали численні перемоги команди громадських організацій «Асоціація учасників та інвалідів АТО» та 406-ї окремої артилерійської бригади, які тісно співпрацюють із ТСОУ.

Представники цих громадських організацій Ілля Шполянський, Сергій Гуссіді, Дмитро Плетенчук є частими гостями у Товаристві, а їхні команди неодноразово брали участь у заходах, спільних із ТСОУ.

Окрім участі у спортивно-оздоровчих заходах, миколаївці та гості міста, які, за нашими даними, приїхали із Одеси, Херсону, США, мали можливість проконсультуватися у медичних працівників з надання першої медичної допомоги, потренуватись на манекенах. Накладанню жгута, зупиненню китичної кровотечі можна було вчитися просто на сцені.

На площі було розміщено кілька палаток, де можна було поміряти тиск, пройти флюорографію, отримати консультації медпрацівників. Були й диспути про впровадження медичної реформи в Україні. Процедура укладення декларації з лікарем цікавила найбільше.

Надзвичайно цікавим був старт акції «Здорова ініціатива». Після успішного проходження естафети військові долучилися до загальноміської команди учасників забігу на 3300 м. Учасники різного віку боролися за перемогу. Наймолодшому – Борису Ольшевському, який біг під номером 088, виповнилося лише 4 рочки. Найстаршу учасницю, під номером 046, зустрічали на фініші бурхливими оплесками.

Першим прибіг 14-річний спортсмен під номером 059. Хлопець активно займається спортом й пропагує здоровий спосіб життя.

Призерів було багато в різних номінаціях. А позитивних емоцій – ще більше. Свято показало, що спорт в Миколаєві розвивається на високому рівні, є багато ентузіастів, які прагнуть робити доступними, масовими найрізноманітніші види спорту.

Представники ГО «Миколаївська ОО ТСО України» знайшли на святі спорту і здоров’я численних однодумців. Нові знайомства вже започаткували креативні ідеї та проведення цікавих корисних заходів регіонального та всеукраїнського рівня.

Вам також має сподобатись...