ДОПОМАГАЄМО В РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АТО!

ГО “Миколаївська ОО ТСО України” допомагає в реабілітації учасників АТО на базі Миколаївської зразкової автошколи.

Миколаївська зразкова автомобільна школа ТСО України спільно з департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради уклали  договір про навчання 30 учасників антитерористичної операції за напрямком підготовки «Водій автотранспортних засобів (категорія В)»!

Відтепер військовослужбовці та учасники антитерористичних операцій  зможуть пройти курси водія і отримати водійське посвідчення “категорії В” за державні кошти.

20 квітня відкриття перших таких курсів  відбулося у Миколаївській зразковій автомобільній школі ТСО України. Программа навчання діє відповідно до Порядку  використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності.

Термін  навчання складатиме  2,5 місяці з яких теоретичні заняття — 100 годин, а  індивідуальне навчання водінню – 40 годин. Підготовку новобранців проводитимуть найкращі лектори та інструктарі, які відкрито та доступно донесуть всю потрібну інформацію до курсантів. Практичні заняття проходитимуть як на спецполігоні, так і вулицями міста, все для того, щоб через 2 місяці зразкова автошкола змогла випустити на дорогу зразкових водіїв. Після навчання на курсантів чекає складання іспитів і отримання прав.

Один із майбутніх водіїв, учасник АТО, Іван Нагірний, за фахом — зварювальник, каже: “Гарна нагода отримати нову професію за рахунок державної підтримки, приємно коли держава піклується про своїх громадян”.

Всього в 2019 році, на проходження професійної адаптації, заплановано майже 200 000грн. Учасник програми може обрати собі будь-яку робочу спеціальність та заключити контракт з навчальним центром. Для цього потрібно лише  звернутися до департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та подати заявку на участь. Отримати професію таким чином учасники курсів можуть лише один раз.

Вам також має сподобатись...