ГОТУЄМО ДЕЩО ГРАНДІОЗНЕ!

26 березня відбулись збори для обговорення проведення гри «Джура» цього року. ГО «Миколаївська ОО ТСО України» спільно з організаціями: «Миколаївський обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» , «Козацька громада Миколаєва» та «Асоціація учасників та інвалідів АТО» розпочали підготовку масштабного дійства!

Проведення  ІІ(обласного) етапу гри  заплановано з 3 по 7 червня 2019 року, на базі ройонної  дитячої оздоровчої бази імені В.Башкірова Березнегуватської районної ради. Планується зробити програму цього року ще більш насиченою та різноманітною, в порівнянні з минулими роками.  На зборах було обговорено поетапне проведення гри, матеріально-технічні питання та організаційні моменти. Організатори надзвичайно відповідально підійшли до всіх етапів підготовки, щоб забезпечити дітям незабутні емоції, які запам’ятаються їм на все життя!

Джура» («Сокіл») –  це всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Яка є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, яка має на меті формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчого виховання. На базі цієї гри фактично сформувалася загальноукраїнська система національно-патріотичного виховання української молоді.

Така форма виховної роботи є надзвичайно ефективною та актуальною. Високий рівень обороноздатності України може бути забезпечений високим рівнем патріотизму громадян, наявністю у них потрібних умінь та навичок із загальновійськових дисциплін, вміння зберегти своє життя і здоров’я в умовах надзвичайної ситуації.

Вам також має сподобатись...