ГОТУЄМОСЬ ДО ТУРНІРУ З ТАКТИКО-СПЕЦІАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ

Ініціативна група ГО «Миколаївська ОО ТСО України» вирішила започаткувати Турнір з тактико-спеціальної підготовки на кубок ТСО України Миколаївської області.

7 листопада в офісі обласного осередку Товариства зібралася робоча група, щоб проаналізувати стан підготовки до турніру, дату проведення якого було намічено на 11 та 12 листопада. До неї увійшли представники підрозділів ТСОУ та співдружніх громадських організацій, військових частин Миколаївського гарнізону.

Голова ГО «Миколаївська ОО ТСО України» Юрій Шутяк та інструктор ТСОУ з тактико-спеціальної підготовки Юрій Діденко доповіли, що основні підготовчі моменти завершені. До участі у турнірі запрошені 6 команд. Турнір має пройти в окремі дні для школярів та представників ЗСУ Миколаївщини. Однак, військовослужбовці в/ч А2062 та в/ч А 3163 з’ясували, що на 11 листопада в області запланований ще один подібний захід, тому дату проведення турніру ТСОУ для військовослужбовців було перенесено на 18 листопада. Школярі змагатимуться 12 листопада. Перенесення дати проведення змагань дасть змогу більшій кількості команд взяти участь у новому для області турнірі та вивільнить додатковий час для кращої підготовки відповідальних змагань.

Коли з датою визначились, детально обговорили проведення кожного етапу змагань. Всього їх планується три.

І тур – стрільба з пістолета-автомата. Є загальнокомандний час. У кожного учасника буде свій об’єктивний суддя. Штрафні бали зведені до мінімуму. 4 мішені знаходитимуться на різному віддаленні й стоятимуть під різними кутами. Попадання обов’язкове.

ІІ-й етап – швидкісна стрільба. У 5 мішеней треба влучити за певний, унормований проміжок часу. Якщо немає попадання, дається додатковий час 5 сек.

ІІІ-й етап, можливо, романтичний – це дуельна стрільба. П’ятеро учасників команди повинні відстрілятися.

Після проведеного аналізу ситуації було вирішено внести деякі корективи в організаційні моменти.

Вам також має сподобатись...