І ЕТАП КУБКУ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ ПРОЙШОВ НА МИКОЛАЇВЩИНІ

11 березня в селі Баловне, Миколаївської області  відбулися традиційні змагання з мотокросу. Спортивна боротьба  проходила в рамках І етапу Кубку  України .

Для участі  в  змаганні прибули спортсмени із різних куточків України. Один з організаторів даного заходу Сергій Альбещенко наголосив, що цього разу змагання відвідало вдвічі більше людей, в порівнянні з минулим роком. І справді, охочих поринути в дивовижну атмосферу драйву та екстриму виявилось досить багато, близько 300 поціновувачів мотокросу  прийшли поспостерігати за проворністю та професіоналізмом учасників.  Всього в Кубку України брали участь  52 спортсмени, з  яких 12 дітей різного віку. Наймолодшому спортсмену змагань виповнилося лише 5.5 років, було дійсно цікаво спостерігати за виступами юних екстрималів.

Звичайно все пройшло не так гладко, як хотілось би. На перешкодах у спортсменів були не лише пісок та трампліни, а й перемінніпогодні умови. З ранку сонце радувало своїми яскравими проміннями, а вже через декілька годин небо затягнулося темними хмарами і ринув дощ на зміну якому знову  з’явилося сонце. Але це не зіпсувало настрою наших хоробрих спортсменів, а лише підбадьорило їх до підкорення нових вершин.

В майбутньому, як сказав голова  ГО Миколаївської ОО ТСО України Юрій Шутяк,  планується укласти договір з представниками мотокросу Миколаївської області про співпрацю, для ще більшої підтримки та заохочення українських спортсменів та розвитку технічних видів спорту на Миколаївщині.

Вам також має сподобатись...