ІІІ ЕТАП КУБКУ УКРАЇНИ З АВТОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ ПРОЙШОВ У МИКОЛАЄВІ

У період з 7 по 9 вересня у Миколаєві проходив ІІІ етап Кубку України: радіокеровані моделі шосейних перегонів з ДВЗ.

На урочистій церемонії відкриття змагань Голова ГО «Миколаївська ОО ТСО України» Юрій Шутяк звернувся з вітальним словом до учасників змагань, побажавши перемоги найкращим.

В.о. директора Миколаївської зразкової автошколи Андрій Анкоссі приєднався до привітань. Інші виступаючі, вітаючи спортсменів, озвучили своє бачення розвитку автомодельного спорту в Миколаєві та в Україні.

Цього разу змагання проходили на новій трасі у парку Перемоги.

Як відзначив Президент Національної української федерації автомодельного спорту Віктор Качур, траса проста, але дуже цікава. Є кілька поворотів, які треба вміти проходити.

До участі у змаганнях було заявлено 87 спортсменів із 8 регіонів України. Переважна більшість із них – діти та підлітки. Змагалися спортсмени із Одеси, Києва, Миколаєва, Дніпра, Хмельницького, Луганська, Черкас.

Голова Миколаївської Федерації автомодельного спорту Анатолій Єфімов підкреслив, що змагання проходять за патронатом ЦК ТСОУ, Національної української федерації автомодельного спорту, Міністерства молоді та спорту України.

Безпосередні організатори змагань – Миколаївська зразкова автошкола ТСОУ, Миколаївська секція автомодельного спорту, ГО «Миколаївська ОО ТСО України».

Дізнатися про результати змагань можна за посиланням:

Вам також має сподобатись...