ІНСТРУКТОРИ ЦТСП «БУЛАТ» ТА ТСОУ ПРОВЕЛИ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ МІСТА НОВА ОДЕСА

Плідна співпраця єднає Центр тактико-спеціальної підготовки «Булат» та ГО «Миколаївська ОО ТСО України». Вже традиційними стали спільні заходи.

Центром тактико-спеціальної підготовки «Булат» у рамках міжнародного проекту «TAKTIKA» за підтримки «Tactica Combat Systems» проводиться багато заходів з військово-патріотичного виховання молоді на території Миколаївської області. Інструктори «Булату» і ТСОУ є частими та бажаними гостями у найвіддаленіших куточках області. Вони ініціативні, пропонують актуальні, цікаві проекти різним верствам населення Миколаївщини. Їх професіоналізмові довіряють, ним захоплюються. Абсолютно всі інструктори Центру – приклад для наслідування.

Як повідомляє інструктор з тактико-спеціальної підготовки ЦТСП «Булат» Альона Редькова, 28 лютого група «булатівців» побувала у місті Нова Одеса Миколаївської області, де провела спеціальні заняття для старшокласників.

Захід став можливий в результаті взаємодії трьох громадських організацій: ГО «Миколаївська ОО ТСО України», ЦТСП «БУЛАТ» та Новоодеського районного союзу ветеранів і учасників АТО. До Нової Одеси інструктори «Булату» і ТСОУ приїхали на запрошення голови вже названої ветеранської організації Ігоря Білоконенка.

За словами Альони Редькової, учні 10 й 11 класів ЗОШ №1, а також Новоодеської гімназії отримали унікальну можливість ознайомитися з різними видами та моделями автомата Калашникова. Окремою сторінкою зустрічі було знайомство із сучасними медичними засобами, які використовуються для зупинення кровотечі, при різноманітних видах поранень, опіках. Школярі мали можливість відпрацювати навички роботи з критичною кровотечею.

Актуальність подібних занять Альона Редькова аргументує так:

«Медик не завжди знаходиться поруч, а базові знання з надання долікарської допомоги допомагають врятувати і себе, й інших.

Знання про критичні кровотечі, а також практичні відпрацювання усунення цих кровотеч були дуже цікаві та пізнавальні для учнів і гімназистів.

Учні та викладачі засипали інструкторів словами подяки й висловили бажання і надалі проводити подібні заняття».

Вам також має сподобатись...