ІХ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ: СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ ТА РАДІСТЬ СПІЛКУВАННЯ

Заняття спортом є особливо важливими для людей з обмеженими можливостями. 28 та 29 серпня на базі дитячого оздоровчого центру «Дельфін» відбулися змагання за програмою ІХ-ї обласної Спартакіади серед людей з інвалідністю.

Організатори заходу: ГО «Миколаївська ОО ВО «Союз осіб з інвалідністю» України»; Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації; Управління молоді та спорту облдержадміністрації; Миколаївський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Спартакіада пройшла за підтримки: Миколаївської обласної державної адміністрації; Миколаївської обласної ради; Миколаївської міської ради; Обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів; ГО «Миколаївська ОО ТСО України».

Учасників спартакіади привітали: заступник голови обласної державної адміністрації Є.В. Шевченко, заступник Миколаївського міського голови Ю.Б. Степанець, Голова Миколаївської обласної організації Всеукраїнської організації «Союз СОІУ» О.Г. Степаненко, голова спортивного комітету В.І. Ігнатова  та інші офіційні особи.

Вчергове зустрівся зі своїми друзями голова ГО «Миколаївська ОО ТСО України» Ю.О. Шутяк., підтвердивши багаторічну співпрацю з громадськими організаціями людей з інвалідністю.

Цього року у спартакіаді взяли участь 29 команд. Це 87 учасників осіб з інвалідністю різних груп.

Головний суддя обласної Спартакіади – начальник  Миколаївського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Т.К Жуковська.

Протягом 2-х днів спортсмени змагалися у 6-ти видах спорту.

ГО «Миколаївська ОО ТСО України» на Спартакіаді представляв інструктор зі спорту Л.Д. Алмін, який проводив змагання з кульової стрільби.

За результатами змагань зі стрільби найкращі результати показали:

І місце – Ольга Сливка (Вітовський район), Олег Машкін (Єланецький район);

ІІ місце – Валентина Товстенко (Баштанській район), Олександр Гречишніков (м. Вознесенськ);

на ІІІ місці – Марія Бондар (Вітовський район), Олег Карпенко (м. Первомайськ).

У командній першості І місце виборов Новобузький район;

ІІ місце – команда УТОГ (Товариство глухих);

ІІІ місце – команда Центрального району міста Миколаєва.

Учасники заходу відзначили що спорт для них – це можливість фізичного розвитку, загартування, спілкування з однодумцями.

Вам також має сподобатись...