КРАСИВА КІНОЛОГІЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ СВЯТО

«Від красивої кінології – до розвитку спортивно-службового собаківництва». Так можна охарактеризувати основний напрямок співпраці кінологічного клубу та обласного осередку ТСОУ.

Діяльність ГО «Миколаївська ОО ТСО України» різнопланова та багатогранна. Необхідність виконання статутних обов’язків спонукає до пошуку нових форм і методів роботи, співпраці з іншими громадськими організаціями, діяльність яких перегукується зі специфікою роботи Товариства.

Яскравою подією в розвитку напрямку кінологічної роботи стала Міжнародна виставка собак усіх порід «Grand dog show UCI-UKCIB», яку проводив Клуб UCI Незалежна Федерація Кінології південного регіону за сприяння ГО «Миколаївська ОО ТСО України» та ще кількох миколаївських і всеукраїнських громадських організацій, фондів. Подія відбулася 17 вересня на міському стадіоні «Юність».

Голова кінологічного клубу Олександр Воєводін поділився думками щодо проведення виставки та перспектив розвитку службового собаківництва в Миколаєві разом із ТСОУ. Він сказав про те, що клуб собаківництва хоче показати нашому місту красу кінології. Собаки клубу не тільки радують своїх хазяїв, а й достойно представляють місто на міжнародних виставках.

На виставку в Миколаєві запрошені експерти міжнародної категорії з Івано-Франківська та Харкова. Перший етап – відбірко вий, наступний – бести.

У змаганнях взяли участь 98 участиків. Окрім миколаївських кінологів, своїх вихованців показали гості з Херсону, Харкова, Дніпра, Запоріжжя. Дві собаки приїхали позмагатися у красі та спритності з Німеччини.

Олександр Святославович відзначив, що, разом із обласною організацією ТСОУ, вже розроблені спеціальні програми з розвитку спортивно-службового собаківництва.

Кінолог звернув увагу на те, що на виставці собак багато, але немає ніякого галасу. Перш ніж потрапити до рингу, собака проходить елементарне навчання, соціалізується.

Клуб ініціював створення у місті майданчиків для службового собаківництва. Ініціативу підтримав мер міста О.Ф. Сенкевич. Вже виділені землі під обладнання майданчиків.

Окрасою свята стали виступи інших організацій, співдружних із ТСОУ. Учасники Козацької школи «Бузький СПАС» показали цікаву програму. Перед глядачами виступили дівчата з клубу «Козачка (керівник – Антоніна Квасниця) та Театру козацького бою Воскресенського БК (керівник – Павло Риколенко).

Величезну цікавість викликала виставка зброї, представлена Центром тактико-спеціальної підготовки «Булат». Було підготовлено декілька цікавих локацій-виставок для гостей свята та учасників «Grand dog show». Всі бажаючі, під керівництвом інструкторів, змогли ознайомитися з матеріально-технічною базою ЦТСП «Булат», а також отримати цікаву інформацію про напрямки діяльності та заняття центру.

Організатори проекту відзначили, що Міжнародна виставка собак пройшла вдало та заохотили учасників до участі у роботі кінологічного клубу призами, приємними подарунками від спонсорів.

Вам також має сподобатись...