МОЛОДЬ ПРАГНЕ НАВЧАТИСЯ!

30 березня пройшов турнір відкритої Першості МОЦТКЕ УМ серед гуртківців національно-патріотичного напрямку з видів «Тактико-спеціальна підготовка» та «Тактична медицина». Організаторами заходу виступили  ГО «Миколаївська ТСО України», «Миколаївський обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та «Асоціація учасників та інвалідів АТО».

  В змаганнях взяли участь 7 шкільних команд: «Степові стрільці», «Патріоти», «Фаворит», «Степові соколи», «Стрільці»,  «Компас» та «Лукомор’є».  Запекла боротьба тривала понад 5 годин, школярам потрібно було подолати локації з завданнями за обмежену кількість часу. Стрільба з пневматичного пістолету та «лазер-тагу», розбирання-збирання зброї, спорядження магазину набоями, тактична медицина (евакуація та надання допомоги пораненому), подолання полоси перешкод, кидання гранат на точність — все це діти проходили з великою наснагою та зацікавленістю.

Метою змагань було поставлено  виховання в учнівської та студентської молоді патріотизму, любові до України, сприяння формуванню здорового способу життя підростаючого покоління, підвищення рівня військово-прикладної підготовки гуртківців МОЦТКЕ УМ. Турнір в такому форматі було проведено вперше. Звичайно були деякі недопрацювання та помилки, проаналізувавши які, ми зробили висновки, що дозволять нам в подальшому проводити змагання на більш високому рівні. Ми робимо все, щоб в пам’яті дітей закарбувалися лише яскраві та щирі емоції.

Підводячи підсумки турніру серед 7 команд учасниць, суддівська колегія прийняла рішення, що в запеклій боротьбі перемогу виборола команда «Лукомор’є» гуртка «Військово-спортивне багатоборство», що працює на базі гімназії №4, друге місце посіла команда «Патріот» (ВПУ №21) та третє місце – команда «Компас» (Мінаков В.А.). Переможці турніру були нагородженні перехідним Кубком  ГО «Миколаївська ТСО України». Ми вітаємо переможців, та хочемо побажати всім учасникам, щоб ті навики, які ви набули в змаганнях, ніколи не знадобилися в вашому подальшому житті!

 

Репортаж ЗМІ з місця подій, телеканал «Миколаїв»

Вам також має сподобатись...