ОБЕРЕЖНО, ДІВЧАТА ЗА КЕРМОМ!

Доброта не має меж! 4 квітня, в рамках співпраці ГО «Миколаївська ТСО України» з навчальними закладами Миколаєва, було проведено безкоштовну екскурсію для учнів 9 класу школи №36. Метою заходу, було поставлено ознайомлення дітей з автошколою, конкретно з цією, з її традиціями та історією. Як каже директор автошколи Анкоссі Андрій Борисович: «Ми не ставимо на перший план ціль заманити нових клієнтів, в першу чергу, діти повинні отримати уявлення про автошколи, їх призначення та устрій.»   Адже Миколаївська  зразкова автомобільна школа ТСО – одна із найперших і найбільших автошкіл Миколаєва, яка вже встигла завоювати високий авторитет та повагу серед  інших закладів і може слугувати еталоном для дітей.

Спершу для ознайомлення школярам провели оглядову екскурсію територією. Показали презентацію занурюючу в історію Миколаєва 20-х років та автомобілебудування, ознайомили з фото першого автомобіля в Миколаєві. Діти були в захваті! Неймовірно цікаво було спостерігати за трансформацією вулиць рідного міста, та відношенням людей до засобу пересування. Від теорії учні приступили до практики. Найдосвідченіші викладачі дали дітям можливість відчути себе в ролі  водія! Навіть дівчата не побоялися і майже з першого разу зуміли зрушити автомобіль з місця, приємно спостерігати за таким обдарованим майбутнім поколінням.

Зараз кожен бажаючий, вже з 16 років може прийти на навчання до автошколи, та отримати всі необхідні знання з водіння. Найкращі педагоги та інструктори усіма доступними методами донесуть до дітей методичні матеріали, навчать їх вміло вправлятися з кермом,  допоможуть перебороти свої страхи та вселять їм віру в себе та в свої можливості. Кожен викладач – це психолог, який  знайде підхід для кожного учня, та зможе донести інформацію до кожного, в кого є бажання навчитися.

В найближчому майбутньому планується узгодити з Міністерством освіти графік регулярного проведення подібних заходів, для ще більшого зацікавлення дітей. Адже діти – наше майбутнє, і ми робимо все, для їх подальшого розвитку!

Вам також має сподобатись...