ПАМ’ЯТІ КОЛЕГИ, ДОБРОПОРЯДНОЇ І СВІТЛОЇ ЛЮДИНИ!

У неділю, 21 квітня, після важкої хвороби помер голова Миколаївської обласної організації ветеранів України Микола Поротніков.

ГО «Миколаївська ТСО України» в лиці голови Юрія Шутяка, апарату правління,  керівників районних організацій та директорів ТСОУ,  засмучені звісткою про передчасну смерть Миколи Арсентійовича, поважного чоловіка, добропорядного керівника та просто доброзичливої і світлої людини. Протягом 17 років він працював начальником Миколаївської зразкової автомобільної школи ТСО України. Тут Микола Арсентійович проявив свою любов до підростаючого покоління, школа під його керівництвом постійно шефствувала над учнями школи №51 м.Миколаєва, надавала допомогу в проведенні військово-патріотичних заходів. Людиною порядною і чесною, простим і добрим назавжди залишиться він в пам’яті тих, хто мав честь знати його і працювати поруч з ним. Від щирого серця висловлюємо співчуття рідним, близьким, колегам по роботі і всім хто знав цю поважну людину.

Кадровим офіцером він  служив в Німеччині, пройшов Афганістан. Командував автомобільним полком в Миколаєві, управляв автошколою ТСО України з 1995 до 2011 року. До недавнього часу Микола Арсентійович очолював Миколаївську обласну організацію ветеранів України.  Але перебороти хворобу не зумів. Всі пам’ятатимуть його незламний дух, самовіддану роботу та турботу про ветеранську спільноту Миколаївщини, спадкоємність поколінь, завжди активну життєву позицію. Покійному йшов лише 73-й рік.

Коротка біографічна довідка:

Микола Поротніков народився 1 січня 1946 року в Україні. Після закінчення училища був призначений командиром автомобільного взводу, в групі радянських військ у Німеччині.

За час проходження служби, з 1968 по 1994 рік, Микола Арсенійович пройшов шлях від командира автомобільного взводу до командира автобрігади, за винятком трьох років, коли був призначений командиром батальйону охорони штату армії, спочатку в Німеччині, а потім в Афганістані.

У 1976 році Микола Арсенійович Поротніков прибув до місця служби в Миколаїв на посаду командира роти по ремонту автомобільної техніки. У 1977 році був призначений на посаду начальника штабу 54-го навчального автомобільного батальйону. У 1985 році призначений на посаду командира окремого батальйону матеріального забезпечення. З березня 1987 року по лютий 1989 року виконував інтернаціональний обов’язок в Афганістані на посаді командира окремого батальйону охорони, обслуговування штабу армії, старшого офіцера штабу тилу. У 1989 році призначений командиром автомобільного полку, а в 1992 році — командиром автомобільної бригади. У 1994 році за сімейними обставинами був переведений в Миколаївську автомобільну школу ТСОУ, яку очолював 17 років.

  У 2014 році Микола Поротніков очолив Миколаївську обласну організацію ветеранів України.

Вам також має сподобатись...