ПІДГОТОВКА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

З 3 по 7 червня планується проведення ІІ(обласного) етапу гри  Сокіл (Джура), яка відбудеться на базі ройонної  дитячої оздоровчої бази імені В.Башкірова Березнегуватської районної ради.  ГО «Миколаївська ТСО України»  разом з іншими організаторами, вирішили відвідати мальовниче місце проведення заходу.

Приїхавши робочою групою на базу, ми переконались в правильності вибору локації. Саме цей затишний, доглянутий, привітний заклад стане місцем, де зовсім скоро проходитиме обласний фінал гри «Джура».Ми особисто познайомились с керівництвом бази, вислухали проблеми, та знайшли шляхи для скорішого їх вирішення.

Розкриваю секрети організаторів! Серед струнких сосен стоятимуть намети для проживання учасників. Відкриє свої двері велика їдальня зі свіжоспеченим хлібом. На літній естраді будуть проводитись конкурси, а на великому майданчику – флешмоб. Поки законсервований на зиму басейн, наповниться чистою, відфільтрованою водою. На прилеглій мальовничій території будуть організовані дистанції. І це ще далеко не все! А поки що пропонуємо вам насолодитись  фото з місця майбутніх подій.

Вам також має сподобатись...