МИКОЛАЇВЦІ ЗНОВУ В ПРИЗЕРАХ!

Миколаївщина вкотре показує високі результати! 13 березня в місті Києві відбулося планове засідання Ради Правління Товариства, на якому ТСО України  підвело підсумки проробленої роботи за 2018 рік. Розглянувши питання про спільну роботу ГО «ТСО України» зі спортивними федераціями неолімпійських видів спорту за рік, була відмічена робота Миколаївської ОО ТСО України. Зокрема за активно проведену роботу спільно зі спортивними федераціями з технічних і прикладних видів спорту. Згідно з діючою методикою підведення підсумків спортивної роботи поміж організацій, серед трьох представлених показників, ми посіли почесні місця: за кількість та якість проведення спортивних заходів — 1 місце; за результати

участі команд у залікових змаганнях — 2 місце! Нам є де рости, але ці винагороди стали для нас ще більшим поштовхом, що спонукає до нових звершень.

Участь в роботі виборного керівного органу взяли голови відокремлених підрозділів обласного рівня, керівники юридичних осіб та начальники управлінь центрального апарату. Учасники засідання обговорили:

-підсумки фінансово-господарської діяльності  Товариства за 2018 рік;

-вдосконалення системи роботи авіаційних організацій та взаємодію їх з управлінням авіації Правління ГО «ТСО України»;

-спільну роботу ГО «ТСО України» зі спортивними федераціями неолімпійських видів спорту України за підсумками 2018 році, та багато іншого.

Вислухавши та обговоривши звіт Голови Товариства Кошина С.М. про виконання статутних завдань за підсумками 2018 року, Правління ГО «ТСО України» відзначає, що цей рік був для нас роком практичного втілення в життя вимог нової редакції Статуту, зміцнення організаційної структури Товариства.

Вам також має сподобатись...