ЩИРА ПОДЯКА МИКОЛАЇВСЬКИМ ВОЛОНТЕРАМ!

Творити добро можна в будь-якому віці й перебуваючи на будь-якій посаді. Якщо мова йде про захист Батьківщини, то добро набуває величезних обсягів. За загальним добробутом бійців АТО на передовій, окрім держави, стоять звичайні люди, які не дуже афішують свої добрі справи.

Волонтерський рух об’єднав українців. Вони допомагають бійцям Збройних сил України чим можуть: хтось – коштами, хтось – продуктами, а деякі – своєю працею.

Миколаївські волонтерські організації тісно взаємодіють між собою. Люди згуртувалися, щоб робити спільну справу.

Коли прийшло замовлення на маскувальну сітку для бійців АТО, яка б захищала військову техніку у сніжну погоду, відреагували швидко.

Довелося провести майже журналістське розслідування, щоб подякувати людям, які взяли участь у виготовленні та доставці маскувальної сітки на передову.

Ото ж, за нашими даними, події розвивались приблизно так. Голова ГО «Миколаївська ОО ТСО України Юрій Шутяк передав сітку миколаївським «Кікіморам», які, використовуючи тканину, зробили із звичайної сітки маскувальну.

Довелося поспілкуватись із багатьма людьми, щоб знати кому дякувати.

Ідейний натхненник та організатор «Кікімор» – депутат міської ради Світлана Таранова.

Українські «Кікімори» пишуть про себе: «Ми просто звичайні люди, які своєю працею допомагають хлопцям на передовій. Приймаємо всіх бажаючих рукодільниць та умільців до клубу однодумців».

Координатор та безпосередній виконавець робіт – Tatyana Veloledi. А працюють рукодільниці там же, де розміщено Волонтерський пост Миколаїв – на залізничному вокзалі. Ірина Абрамова, засновник Волонтерського посту, громадський діяч, всіляко допомагає у будь-якій волонтерській справі.

Спільними зусиллями маскувальна сітка була виготовлена і доставлена бійцям АТО. Це лише невеличка частинка тієї глобальної роботи, яку проводять у взаємодії миколаївські волонтери. Усе відпрацьовано. Волонтерська робота стала системою й успішно працює кілька років.

Прийняв подарунок під Маріуполем Олександр Миколайович Лавренюк. Про це він звітує на фото. Інформацію підтвердив його син – Дмитро Лавренюк.

ЩИРО ДЯКУЄМО ВСІМ, хто долучився до справи, чиї імена названі й чиї не розголошені. Ви робите велику справу! Мирного неба усім, щоб наші воїни найближчим часом повертались додому, а Україна процвітала!

 

Вам також має сподобатись...