ТУРНІР «ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ» ПРОЙШОВ В НОВІЙ ОДЕСІ

В рамках військово-патріотичного виховання, в лісі поряд з Новою Одесою, 15 жовтня відбувся Турнір з тактико-спеціальної підготовки «Захисник Вітчизни» імені Дмитра Котєшeвського, серед шкільних команд.

До Миколаївської обласної організації ТСО України, голова Юрій Шутяк, з пропозицією щодо допомоги в проведенні Турніру звернулася ГО «Новоодеський районний Союз ветеранів та учасників антитерористичної операції».

Об’єднавши зусилля за активної підтримки представників ГО Асоціації учасників та інвалідів АТО вдалося провести Турнір на належному рівні.

Свіже лісове повітря, гарна сонячна погода, активна підтримка вболівальників, абсолютно нові враження від нових змагань, справедливе суддівство всі ці фактори сприяли позитивним відгукам учасників змагань.

Підводячи підсумки Турніру серед 5 команд учасниць, суддівська колегія прийняла рішення, що у запеклій боротьбі І місце виборола команда ЗОШ 1 «Бузькі силовики імені Анатолія Новицького», друге місце виборола команда Троїцької ЗОШ «Яструби», третє місце за командою Гуманітарної гімназії «Сокол». Всі команди учасники змагань отримали цінні подарунки від організатора змагань Игорь Белоконенко

Прозвучала думка, яку підтримали всі присутні, в майбутньому подібний Турнір зробити щорічним і районним для того щоб мати можливість залучення якнайширшого кола його учасників.

В умовах війни яка триває на Сході навички з тактико-спеціальної підготовки, здобуті на подібних змаганнях, стають особливо актуальні для молоді, в рамках підготовки майбутніх захисників Вітчизни.

Вам також має сподобатись...