У МИКОЛАЄВІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ

Сьогодні, 26 квітня, виповнилось 32 роки з дня катастрофи в Чорнобилі.

У Миколаєві відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника «Скорботний янгол». Представники обласної та міської влади, громадські активісти, члени сімей ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС вшанували подвиг людей, які загинули або втратили здоров’я у боротьбі з наслідками страшної катастрофи.

Серед учасників мітингу були помічник голови Товариства сприяння обороні України Віталій Баранов, голова ГО «Миколаївська ОО ТСО України Юрій Шутяк, голова ГО «НФК ПР» Олександр Воєводін.

Перед присутніми виступив керівник апарату облдержадміністрації Юрій Гранатуров. Він наголосив на тому, що Миколаївська облдержадміністрація та обласна рада докладають усіх зусиль, щоб відновити пільги для ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи.

Більше трьох десятиліть минуло з часу, коли стався вибух на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС. Величезна техногенна катастрофа спричинила забруднення радіацією начних територій. Сотні тисяч людей поплатилися здоров’ям. Кожного року зменшується кількість людей, які боролися зі страшною небезпекою. Надзвичайно актуальним є питання допомоги постраждалим.

«Депутати Миколаївської обласної ради, я переконаний і міської ради, роблять сьогодні і робитимуть у майбутньому для підтримки учасників ліквідації аварії на 4-му енергоблоці та членів їх родин багато. Від себе особисто, від імені голови обласної ради Вікторії Москаленко, всього депутатського корпусу обласної ради хочу запевнити, що робота із ліквідаторами аварії на ЧАЕС у нас в пріоритеті»,- зазначив заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.

Серед ліквідаторів аварії було багато наших земляків-миколаївців: пожежників, медиків, правоохоронців та представників інших професій.

Низько вклонімося людям, що захищали нашу безпеку!

Вам також має сподобатись...