ВІДКРИТТЯ RIVER FEST 2019!

  25-26 травня, миколаївців зібрав третій за рахунком культурно-спортивний  фестиваль «River FEST», ГО «Миколаївська ОО ТСО України» залюбки вдруге приняла участь у святі, та взяла активну участь в водному параді!

В рамках свята в яхт-клубі стартувала регата під музичні номери, а на набережній пройшли змагання байдарочників і показові виступи прикордонної кінологічної служби, спецназу. Однак через погодні умови, а саме сильного дощу, програму довелося змінити. Так, водний парад почався через дві години після заявленого часу.

Офіційний старт фестивалю дав Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич, який привітав городян з сьогоднішнім святом: «Основна мета заходу — дати зрозуміти всьому світу, що Миколаїв — це місто на воді. А сьогодні після дощу ми змогли відчути, що Миколаїв ще і місто під водою. Однак в будь-якому випадку вважаю, що це не привід скасовувати те свято, яке було заплановано, тому все заплановане до вечора відбудеться», — зазначив мер.

 Після офіційного відкриття відбувся обіцяний парад на воді — катери і катамарани пройшлися вздовж набережної. Миколаївський обласний центр туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді також залучився до цього торжественного дійства.  В параді взяли участь байдарки, керовані  учасниками бойових дій в АТО. Відкриття видалось дійсно видовищним! Також проходили турніри і регата, буксир-шоу, пригоди на катамаранах.

Разом з байдарочниками, водний парад урочисто відкривали два катамарани «Олена» і «Любов Іванова», на яких знаходився оркестр і юні моряки з прапорами України. Глядачів приходило все більше і більше, вони могли побачити як гасять пожежу на воді, і як працює водний спецназ, а також військову техніку і яхти.

Звичайно ж, особливий захват викликало авіа-шоу представників Миколаївського авіаклубу «Ікар» ТСО України, в рамках якого льотчики віртуозно виконували різні трюки, наприклад «мертву петлю» і «штопор».

Зокрема, для миколаївців також виступили учасники центру спеціальної підготовки «Тайфун», в якому займаються спортивно-військовою підготовкою: вчать навичкам поводження зі зброєю та рукопашного бою.

Весь парад супроводжували гідроциклісти, які разом з трюками вирішили влаштувати спостерігачам «холодний душ».Крім того, вперше в цьому році, гості заходу мали змогу побачити шоу на флайбордах (польоти на спеціальній дошці, що приводиться в рух за рахунок реактивної сили потоку води). Глядачі із захопленням і цікавістю спостерігали за парадом і шоу, і навіть негода не змогла зіпсувати свято.

 

Інформація взята з інтернет-ресурсу: https://niklife.com.ua/

Вам також має сподобатись...