ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Дружні стосунки єднають ГО «Миколаївська ОО ТСО України» та Миколаївський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. За кілька місяців співпраці вже проведено ряд спільних заходів. Один із них відбувся протягом 2 та 3 грудня.

Миколаївський обласний центр туризму став ініціатором проведення змагань у рамках проекту «Школа «Патріот». Підготовчі тренінги та змагання відбулись для вихованців гуртків центру туризму патріотичного напрямку.

Основна мета заходу – навчання учнівської молоді основам військової підготовки, формування патріотичних почуттів, набуття підлітками туристських умінь та навичок, популяризації здорового способу життя.

2 грудня підготовчі тренінги пройшли на базі Центру тактико-спеціальної підготовки «Булат», який, за кількістю проведених спільних заходів, вже можна вважати частиною ГО « Миколаївська ОО ТСО України». Інструктори Центру ніколи не відмовляються провести безкоштовні заняття для школярів міста Миколаєва та різних районів області, не шкодуючи вільного часу. Справжні професіонали, вони надихають на оволодіння навичками тактико-спеціальної підготовки юнаків та дівчат, які мріють навчитися достойно захищати Батьківщину.

На сторінці Миколаївського обласного центру туризму у мережі Facebook говориться про спільний захід:

«Організатори доклали максимум зусиль, щоб усі учасники школи «Патріот» отримали нові, корисні знання, вміння та навички. Для майбутнього воїна-захисника дуже важливими є знання з основ тактичної медицини, вміння володіти стрілецькою зброєю, засвоєння правил поводження з вибухонебезпечними предметами».

Саме цим навичкам навчали юних захисників Вітчизни інструктори ЦТСП «Булат».

Тренування та змагання зі швидкісної стрільби із пневматичної гвинтівки провів інструктор зі спорту ГО «Миколаївська ОО ТСО України» Леонід Алмін.

«Заняття в нашій «Школі» залишили незабутні враження як у учасників, так і у керівників гуртків.», — сказав керівник «Школи» Володимир Мінаков, завідувач відділу з національно – патріотичного виховання МОЦТКЕ УМ.

Підготовчий етап юні вихованці школи пройшли успішно і 3 грудня було проведено змагання, у яких взяли участь 6 команд.

Майбутні захисники Вітчизни змагалися у вмінні влучно стріляти; відповідати на питання тестів; збирати польову аптечку; надавати допомогу пораненому, зупинивши кровотечу та транспортувавши потерпілого у безпечне місце.

Змагання пройшли на високому рівні. Учасники показали хороші результати. Співпраця продовжується.

Вам також має сподобатись...