ЮНІ СПЕЦНАЗІВЦІ МИКОЛАЄВА ПРИЙМАЮТЬ «НОВОБРАНЦІВ»

Коли є взаємодія поколінь і старші передають досвід молодшим – суспільство вдосконалюється.

  • Чи можна навчити військовій справі дітей?
  • Можна! Доводять своєю роботою інструктори з тактико-військової підготовки ГО «Миколаївська ОО ТСО України» Юрій Діденко та Руслан Насиров. Є у них і чітка відповідь на питання: «Навіщо»?

Організовуючи Центр патріотичного виховання, інструктори стверджують, що будуть готувати дітей не до війни, а до життя. Юні спецназівці навчатимуться виживати в складних умовах, відмінно плавати, оволодіють навичками міського альпінізму, вивчать елементи рукопашного бою, навчаться вправно володіти зброєю.

 Про все це інструктори розповіли на батьківських зборах, які відбулися 27 вересня у відремонтованому тирі, де проходитимуть заняття зі стрільби. Популярність клубу набуває обертів. Прийшла нова зміна, яка, через 10-15 років, при потребі, зможе захистити Батьківщину.

Цього разу інструктори набирають групу вікової категорії від 6 до 9 років. Розроблена спеціальна програма, адаптована під цей особливий вік, коли дітлахи люблять гратися у війну. Спортивно-ігрова форма занять допоможе маленьким українцям стати справжніми чоловіками, достойними захисниками вітчизни.

Дітлахи та їхні батьки із захопленням слухали розповіді інструкторів про тренування та участь у змаганнях юних спецназівців, дивились фото та відео про юних захисників Вітчизни. Деякі батьки виявили бажання тренуватися у групах для дорослих. Було визначено час та тривалість занять. Зовсім скоро маленькі спецназівці розпочнуть тренування.

Вам також має сподобатись...