ЮРІЙ ШУТЯК ОТРИМАВ ЩЕ ОДНУ НАГОРОДУ ЗА ВОЛОНТЕРСЬКУ РОБОТУ

У Міжнародний день волонтера, 5 грудня, голова ГО «Миколаївська ОО ТСО України» отримав ще одну нагороду за волонтерську діяльність від благодійного фонду «Рух милосердя».

Урочистий захід з нагоди Міжнародного дня волонтера відбувся у конференц залі Миколаївського обласного осередку ТСОУ.

Благодійний фонд «Рух милосердя» привітав волонтерів Миколаївщини зі святом. За активну громадську позицію та допомогу українським бійцям в зоні АТО, а також дітям, що вимушені проводити своє життя в інтернатах та дитячих будинках. Грамоти, почесні відзнаки та цінні подарунки були вручені кращим волонтерам Миколаївщини. Серед них – Юрій Олександрович Шутяк.

Голова фонду «Рух милосердя» Євген Воробйов привітав людей зі щирим серцем, якими є волонтери. Він знає детальну інформацію про діяльність кожного волонтера, які присутні у залі. На жаль, дійсність така, що не про всі героїчні вчинки волонтерів можна говорити.

Загальна риторика свята, висловлена Євгеном Воробйовим, була така:

«За активную жизненную позицию и личный вклад в наше общее дело хочу поблагодарить всех тех, кто, не жалея своих сил, прикладывал усилия для того, чтобы оказать помощь тем, кто так сильно нуждается в ней в эти нелегкие дни. Уверен, придет время, и наши потомки будут вспоминать, что жили во времена таких замечательных людей, какими сегодня являются волонтеры».

Нагороди за величезний внесок у розвиток волонтерського руху були вручені також Ірині Заторській, Анатолію Пучко, Тетяні Ткаченко, Самірі Мороз, капелану УПЦ Андрію Стандовичу, голові міської ради національних меншин Анару Ахундову, президенту спортивного клубу змішаних єдиноборств «Mix Figt Promotion» Євгену Степанюку, голові всеукраїнського об’єднання «Система колективної безпеки» Вадиму Дзюганю та багатьом іншим достойним людям.

Для учасників свята співав заслужений артист України Оленсандр Сичов. Особливо схвилювала волонтерів пісня «Правил страною», присвячена подіям останніх років в Україні.

 

Вам також має сподобатись...